Kompleksowe wyposażenie gastronomii jg gastro numer telefonu +12 658 21 09  /   887 448 836
Biuro projektowe JG Gastro zostało stworzone z potrzeby rynku.

Mówi się, że „papier przyjmnie wszystko” i niestety jest w tym sporo prawdy. Naszym klientom na co dzień staramy się udowadniać, że nasz papier jest inny.

Wyróżnia nas to, że bardzo często sami wykonujemy swoje projekty. Myślimy o podłączeniach w restauracji, o miejscu magazynowym w wyspie lub wózku gastronomicznym. Przygotowujemy bieżące wyceny, aby projekty nie okazały się zbyd drogie dla inwestora.”

W ramach naszej kompleksowej działalności wykonujemy projekty technologiczne w branży gastronomicznej, spożywczej i hotelowej.

Nasze projekty kierowane są dla: restauracji, kantyn, kawiarni, pizzerii, barów, pensjonatów, kuchni hotelowych, szpitalnych, a także w szkołach, przedszkolach i żłobkach.

Projekty wykonujemy zgodnie z polskimi oraz unijnymi przepisami HACCP, uzgadniamy z Rzeczoznawcami oraz opiniujemy przez SANEPID i BHP. Nasze prace wykonywane są rzetelnie i profesjonalnie zawsze przy indywidualnym podejściu do potrzeb oraz możliwości finansowych Inwestora.

Projekt technologiczny zawiera:
1. Rysunek techniczny uwzględniający układ funkcjonalny pomieszczeń z odniesieniem do wymogów i przepisów BHP i Sanepidu
2. Opis projektu uzgodniony z rzeczoznawcą ds. Sanepidu i BHP
3. Wytyczne instalacyjne (prąd, gaz, instalacja wodno – kanalizacyjna)
4. Wykaz profesjonalnego wyposażenia technologicznego (urządzeń, sprzętu, mebli) do Państwa technologii wraz z charakterystyką techniczną      urządzeń zawierającą wszystkie parametry
5. Kosztorys urządzeń, sprzętu, mebli

Prowadzimy także konsultacje gotowych już projektów.Projekty indywidualne

Oferujemy usługi produkcyjne oparte o wszystkie dostępne technologie meblarskie. Realizujemy najbardziej wymagające i nietypowe projekty.
Przyjmujemy zlecenia od biur projektowych i indywidualnych zleceniodawców.

Co projektujemy?
1. Kuchnie monoblock do profesjonalnej gastronomii jak i prywatnego domu
2. Mobilne punkty sprzedaży (rowery / wózki / przyczepy / kontenery gastronomiczne)
3. Najbardziej skomplikowane meble wykonane ze stali nierdzewnej
4. Meble do domu


Sklep On-Line
Największy sklep internetowy w Polsce!
Kupuj szybko i sprawnie!
Wiecej