Kompleksowe wyposażenie gastronomii jg gastro numer telefonu +12 658 21 09  /   887 448 836

Mobilna gastronomia

Indywidualne projekty, niekończące możliwości Mobilne punkty tworzymy na podstawie indywidualnych projektów i wizji naszych klientów. Każdy punkt projektowany jest od podstaw we współpracy z naszymi klientami określając ich potrzeby i dopasowując każdy detal do rodzaju prowadzonej działalności. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz dobre rozplanowanie, co owocuje wygodą oraz dużą wydajnością pracy.

Jakość wykonania i technologia Wszystkie nasze produkty wykonujemy z wysoko gatunkowych materiałów: stali nierdzewnej OH18N9, posiadającej certyfikat jakości PZH, elementów drewnianych, plexi oraz szkła. Wszystkie elementy nierdzewne wycinane są laserowo a nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na zrealizowanie nawet najbardziej nietypowych zamówień. Zapraszamy Państwa do odwiedzin i poznania naszej firmy bliżej.

Finansowanie Pomagamy przy finansowaniu Państwa projektów. Współpracujemy z firmami leasingowymi a duża ilość zamówień realizowanych przy współpracy z naszą firmą pozwala na negocjowanie korzystnego leasingu.

Stopa zwrotu Sprzedaż w mobilnych punktach to rynek, który bardzo mocno rozwija się w Polsce. Przy odpowiednio dobranych punktach sprzedaży stopa zwrotu całej inwestycji wynosi nawet do 3 miesięcy!

Odbiory sanepidu Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat PZH. Przy współpracy z naszą firmą w cenie otrzymują Państwo projekt technologiczny zatwierdzony przez sanepid lub rzeczoznawcę do spraw sanitarno-epidemiologicznych dopuszczający wózek, rower, przyczepę itp. do pracy.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na:
www.mobilnewozki.pl

Galeria

Sklep On-Line
Największy sklep internetowy w Polsce!
Kupuj szybko i sprawnie!
Wiecej