Kompleksowe wyposażenie gastronomii jg gastro numer telefonu +12 658 21 09  /   887 448 836

Dlaczego my?

Doświadczenie Firma JG Gastro działa na rynku Polski/polskim rynku od 2007 roku. Przez ten czas wyposażyliśmy już wiele lokali gastronomicznych, przygotowując projekty technologiczne, dostarczając i montując urządzenia. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają nam na sprostanie nawet najbardziej nietypowym zamówieniom.

Dla kogo? Wyposażamy restauracje, hotele, bary, pizzerie, bary Fast food, kantyny, domy weselne, cukiernie, pralnie, stacje benzynowe. Obsługujemy zarówno klientów sieciowych, duże hotele i restauracje jak i niewielkie lokale gastronomiczne. Na bieżąco działamy z doświadczonymi restauratorami oraz doradzamy początkującym przedsiębiorcom.

Kompleksowość Dbamy o potrzeby naszych klientów. Doradzamy, projektujemy, dostarczamy, montujemy i szkolimy. Realizujemy kompleksowe wyposażania oraz dostarczamy pojedyncze akcesoria. Na co dzień zapewniamy dostawy chemii oraz serwis urządzeń.

Finansowanie Pomagamy przy finansowaniu Państwa inwestycji. Współpracujemy z firmami leasingowymi a duża ilość zamówień realizowanych przy współpracy z naszą firmą pozwala na negocjowanie korzystnego leasingu

Cena Nie jesteśmy „drogą firmą”. Nie jesteśmy też „firmą tanią”. W swojej ofercie posiadamy ponad 20000 produktów od ponad 50 dostawców, a racjonalne podejście do tematów wyposażenia pozwala na przygotowanie oferty na każdym pułapie cenowym. Duża ilość zamówień i wypracowane rabaty pozwalają na bycie konkurencyjnym na rynku.

Zamówienia specjalnie Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nietypowych zamówień. Produkujemy mobilne wózki gastronomiczne, rowery, zabudowy barowe na wymiar, kuchnie typu monoblok oraz wiele innych. Jeżeli poszukują Państwo firmy która zrealizuje wasze nietypowe zamówienia – dobrze trafiliście.

Sklep On-Line
Największy sklep internetowy w Polsce!
Kupuj szybko i sprawnie!
Wiecej